12. mai 2016 Tartus – klassijuhataja kui oma klassi õpilaste õppe- ja kasvatusprotsessi juht

Klassijuhataja põhilisteks ülesanneteks on suurendada oma klassi iga õppija eneseusaldust ja olla eeskujuks. Koolituspäeva jooksul toome välja, kuidas seda teha.

Koolituse käigus otsime vastuseid järgmistele küsimustele:

• Miks ja kuidas klassijuhataja eeskuju, väärtushinnangud, suhtlemisoskus, tähenduslike olukordade lahendamise oskus mõjutab koostööd?
  • Kuidas koostöist suhet kõigi osapooltega (lapsed, nende vanemad, teised aineõpetajad) üles ehitada ja hoida?
  • Milliseid ülesandeid täidab klassijuhataja, kes on oma klassi õpilaste õppe- ja kasvatusprotsessi juht?

Koolitus toimub 12.05.2016 hotelli Tartu seminariruumis (Tartu, Soola 3), Tartu bussijaama vastas.

Tutvu koolituse õppekavaga KLASSIJUHATAJA KUI OMA KLASSI ÕPILASTE ÕPPE- JA KASVATUSPROTSESSI JUHT!

Lisainfo: marika@meistritekool.ee, + 372 512 4183