23. september 2015 – õppejuht kui õpetajate arengut toetava keskkonna looja

Õppejuht loob nii enda eeskuju, suhtlemise, konfliktilahendamise kui koostöö ülesehitamisega keskkonna, kus õpetajad on valmis enda hoiakuid, suhtlemist ja käitumist avatult ning usaldavalt analüüsima ja üksteiselt õppima. Koolituspäev annab osalejale nii teoreetilise pagasi kui praktilised tööriistad enda hoiakute, suhtlemise, konfliktide lahendamise analüüsimiseks ja koostöö ülesehitamiseks ning saadud kogemuste põhjal oma koolis rakendamiseks.

Koolitus toimub 23.09.2015 MTÜ Mondo maailmaharidus- ja koolituskeskuse ruumides (Telliskivi Loomelinnak, Telliskivi 60a, B-hoone, Tallinn), Telliskivi Loomelinnakusse tulemise juhised on siin.

Tutvu koolituse õppekavaga ÕPPEJUHT KUI ÕPETAJATE ARENGUT TOETAVA KESKKONNA LOOJA – 02.08.2015!

Lisainfo: marika@meistritekool.ee, + 372 512 4183