Ettevõttest

Meistrite Kool OÜ pakub koolitusi, konsultatsioone ja arenguprogramme haridustöötajatele, asutustele ja ettevõtetele ning kohalikele omavalitsustele. Lisaks korraldame regulaarselt enesejuhtimise seminare, mille kohta leiad kõige värskemat informatsiooni koolituste alamlehelt avatud koolituste sektsioonist.

Võta meiega ühendust ja räägime, kuidas oma asutuses või ettevõttes muutusi juhtida ning osalejate rahulolu tagada: marika@meistritekool.ee, + 372 512 4183

marika_ivandi„Olles töötanud nii õpetaja, õppejuhi, huvijuhi kui ka direktorina oman haridusvaldkonnas pikaajalist isiklikku töökogemust, samuti ettevõtte omanikuna. Olen end pidevalt täiendanud, koolitus- ja konsultatsiooniteenust pakun alates aastast 2007.

Väärtuskasvatuse koolitaja ja nõustajana lähtun järgmistest väärtustest:

• Austus iseenda ja teiste vastu
  • Empaatia ümbritseva keskkonna ja elusolendite suhtes
  • Eheduse ehk tõelisuse ja autentsuse väärtustamine

Tutvu meie pakutavate koolitustega alamlehelt „Koolitused“ ning võta meiega ühendust.
Toome ühiselt organisatsiooni värskust ning paneme õpilaste ja töötajate silmad särama!”

Marika Ivandi (MA, TÜ), koolitaja, juhatuse liige (minu CV)
marika@meistritekool.ee, + 372 512 4183

Rekvisiidid:
Meistrite Kool OÜ
Registreerimisnumber 12225649
KMKR nr. EE101516286

eas_varviline_logo_keskel_2

24. jaanuarist 2013 – 23. jaanuarini 2014 aitas Meistrite Kool OÜl põhivara soetada ja turundustegevusi ellu viia Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm.