KUI TUNNED, ET OLED JUSTKUI AUKU VAJUMAS, SIIS ON SEE SULLE! Tasakaalus juht – 13.03, 27.03 …

Juhid – ohustatud liik! Õppe- ja koolijuhid, tiimide juhid, asutuste ja ettevõtete juhid … .

Enamike juhtide töö on suure vastutusega ja paljude ootuste tõttu pingeline ning stressirohke. Aina rohkem tööd tuleb jõuda teha aina kiiremini ja lühema aja jooksul. Eesmärgikindlus, saavutusvajadus, täiuslikkuse püüe toetavad juhiks olemist, kuid ei luba juhil endale tunnistada, et ta ei jaksa ja on ülekoormusest nõrkemas. Juhina on raske endale tunnistada, et ma ei saa hakkama, olen väsinud, ma ei olegi alati piisavalt tugev. Loe ka Äripäeva kogemuslugu läbipõlemisest.

Esmaspäeval, 13. märtsil kell 18:30 – 20:00 kohtume esimest korda onlines, et iga osaleja saaks individuaalselt üle vaadata oma elu erinevad valdkonnad ja ise analüüsida, kuidas tal läheb ning mida tuleks muuta. Osalejad kaardistavad järgmised sammud oma elu elamisväärsemaks muutmise eesmärgil. Lihtsate praktiliste meelerahu loomise harjutuste abil loome tasakaalu ja rahulolu.

Kokku kohtume kuuel esmaspäeva õhtul onlines, kus teemadeks on oma igapäevaelu lähemalt vaatamine, hindamine, ka muutmine, raskustega parem toimetulek, paremate suhete loomine enda ja teistega, oma elus tasakaalu saavutamine ise individuaalselt analüüsides ning praktilisi meelerahu loomise harjutusi kasutades.

Kuus kohtumist toimuvad:

E, 13.03, 27.03, 03.04, 17.04, 01.05, 15.05 kell 18:30 – 20:00 veebikeskkonnas Zoom + vajadusel individuaalne kohtumine Zoomis.

Praktilise koolituse jooksul osalejad:

  • mõtestavad lahti oma elu erinevad valdkonnad ja nende hetkeseisu
  • hindavad ning analüüsivad, kuidas neil läheb ja kuidas oma ellu rohkem tasakaalu tuua
  • kaheksa kohtumise jooksul ja vahepeal õpivad ning kogevad osalejad erinevaid praktikaid, kuidas tulla raskustega paremini toime ja kuidas oma suhteid, suhtumisi paremaks muuta, oma ellu tasakaalu juurde tuua, ennetada läbipõlemist

Koolituse õppekava on leitav siit – Tasakaalus juht 112:2022.

Koolituse korraldus

Enne kohtumist saavad osalejad Zoomi lingi. Koolituse jooksul antakse järjepidevalt nõu ja toetust. Kuue kohtumise vahepealsel ajal saavad osalejad juhiseid eneseanalüüsiks ja praktilisteks harjutusteks.

Koolitaja Marika Aalja on Meistrite Kooli koolitaja-konsultandina aastaid koolitanud nii juhte kui töötajaid eelkõige enesejuhtimise ja muutuste juhtimise teemadel, ta praktiseerib igapäevaselt meelerahu harjutusi. Antud koolitusel toetub ta väärtusarenduse, intuitiivpedagoogika, mindfulnessi jt eneseregulatsiooni toetavatele õpingutele.

Kaheksast kohtumisest koosnev koolitus maksab kokku 240€ + km. Iga kohtumise eest eraldi makstes maksab üks kohtumine 50€ + km.

Registreerimine ja lisainfo: Marika Aalja – 512 4183, või Meistrite Kooli veebilehe kaudu.

P.S. Kui tead kedagi, kellele selline praktiline koolitus huvi võiks pakkuda, siis infot võib jagada!

Registreeru koolitusele!

*Nimi (kontaktisik, kellega saame ühendust võtta)

*E-post

Organisatsioon (asutus, keda registreeruja esindab)

Koolituse nimi, millele registreerute

Lisainfo

Share Button
Postitatud Avatud koolitused, Uudised