Arendusmeeskonna inspiratsioonipäev

Kui geniaalseid ideid ja lahendusi genereeriva asutuse või ettevõtte arendusmeeskonna mõte on kinni jooksnud ja nad vajaksid meeleturgutust, siis Disney loovstrateegiate meetod ja selle rakendamine päästeoperatsioonil on just õiged abimehed, mis lükkavad mõttelõnga taas veerema.

 

Miki Hiire, Piilupart Donaldi ja paljude teiste tuntud joonisfilmikangelaste looja Walt Disney on öeldnud: „Iga loominguline projekt peab hõlmama kolme aspekti: loomingulist kujutlusvõimet, praktilist tegevust loomingu kujutamiseks ja loodu kriitilist täpsustamist“. Ühepäevasel arendusmeeskonna inspiratsioonipäeval tegelemegi just nimetatud kolme aspektiga ja nende reaalse kasutamisega päästeoperatsioonil ning otsime vastuseid järgmistele küsimustele:

                                      Kas sa oled pigem visionäär, praktik või kriitik?

                                      Millistes rollides tunned sa ennast kõige mugavamalt?

                                      Millised rollid on sinu jaoks kõige keerulisemad?

                                      Kuidas kolme rolli esindajad meeskonnana päästeoperatsioonil ühise eesmärgi nimel tegutsevad?  

 

Arendusmeeskonna inspiratsioonipäeva viiakse läbi kokkuleppel ettevõtte/asutuse juhiga, kogu tegevus kestab orienteeruvalt kaheksa akadeemilist tundi.  Osalejad on riietunud mugavalt, valmis kinniste silmadega päästeoperatsioonil osalema ja video abil enda tegevust hiljem analüüsima.

 

Arendusmeeskonna inspiratsioonipäeva hind kuni 16 osaleja korral on 695€ + käibemaks. Hind ei sisalda ruumi ja toitlustamisega seotud kulutusi.

 

Arendusmeeskonna inspiratsioonipäeva viib läbi Marika Ivandi (täiskasvanute koolitaja, tase 7), kes oskuslikult suunab osalejaid interaktiivsete ja loovate meetodite rakendamisel. Lisainfo: 512 4183 või marika@meistritekool.ee.

 

 

Share Button