Iseenda ja oma suhte heaks

Iseenda ja oma suhte heaks

Meistrite Kool OÜ koolitaja-konsultant Marika Ivandi täiendab ennast SA Väärtustades Elu programmis Within My Reach (Minu suhe on minu käeulatuses), et omandada antud programmi koolitaja kutse. Kogu programmi üheks osaks on töö praktikagruppidega, iseenda ja oma suhte toimivamaks muutmisest huvitatud on oodatud osalema jaanuaris ja veebruaris 2015 toimuvatesse praktikagruppidesse.

“Ma soovin, et oleksin seda kõike teadnud enne oma suhte alustamist!” Programmi loojad on seda sageli kuulnud koolitusel osalenute käest, sest koolitus on nende sõnul andnud paarisuhtele senisest hoopis teistsuguse perspektiivi. Sageli osalevad koolitusel need, kes on suhtes haiget saanud, lahku minemas või lahku läinud.Aga ka need, kes soovivad uue suhte alguses teistmoodi toimida ja ka need, kes tahavad olla paremini valmistunud oma tulevikusuhteks. Within My Reach on oskustepõhine interaktiivne koolitusprogramm üksikisikutele. See annab konkreetseid oskusi ja uusi vaatenurki sügavamat rahulolu pakkuva ning emotsionaalselt rikastava lähisuhteni jõudmiseks. Programm toetab osalejat iseenda paremal mõistmisel, teadliku armastuse mõtestamisel ning saadud oskuste ja kogemuste baasil isiklike otsuste ja valikute tegemisel. Within My Reach toetab käsitletavate teemade kohaldamist isikliku eluga.
Programmi kestvus on 15 tundi.

Programm Within My Reach aitab osalejal:

  • suhtlemise ohumärke märgata, neid austust ja lugupidamist väljendavate suhtlemisoskustega asendada;
  • hoiatavaid negatiivseid suhtemustreid märgata ja teadvustada;
  • stressiga paremini toime tulla ja selle negatiivset mõju lähisuhetes vähendada;
  • uurida isiklikke vajadusi ja ootusi ning nende rolli oma otsustusprotsessides mõista;
  • armumisprotsessi tekkepõhjusi mõista ja sellest lähtuval oma isiklikes suhetes otsuseid targalt vastu võtta;
  • pühendumise olulisust teadvustada, et jõuda püsiva ja õnneliku paarisuhteni;
  • vältida mitte andestamise ja truudusetuse korral  ebatervesse paarisuhtesse sattumist;
  • näha kasuvanemluse või kärgperede loomisega kaasnevaid väljakutseid ja võimalusi.

I praktikagrupp:

R, 16.01.2015 kell 18.00 – 21.00
L, 17.01.2015 kell 10.00 – 18.00
L, 24.01.2015 kell 10.00 – 18.00

II praktikagrupp:

R, 13.02.2015 kell 18.00 – 21.00
L, 14.02.2015 kell 10.00 – 18.00
L, 21.02.2015 kell 10.00 – 18.00

Praktikagrupid töötavad Tallinna Raseduskriisikeskuse ruumides Sõpruse pst 151 (Peugeot´i keskuse II korrus). Oma praktikat teevad tulevased paarisuhte koolitajad üksikisikutele Õnne Aas-Udam ja Marika Ivandi.

Grupi suurus on kuni 12 inimest.

Praktikagrupis osalejale on maksumus 50€ (kohvipausid + töövihik), tavahind 135€. SA Väärtustades Elu saab väljastada ka arve.

Registreeru koolitusele hiljemalt nädal enne praktikagrupi algust telefoni teel numbril 512 4183, meiliaadressil marika@meistritekool.ee või kodulehe www.meistritekool.ee kaudu. Registreerumise kinnitab makstud osalustasu.

Vaata ka https://www.youtube.com/watch?v=mNGLGk_IjlE!

Share Button