Loomuliku õppimise seminari projektijuht ja töötubade läbiviijad

csm_IMG_2143.crop1024x1023_09_ab1b4fea83[1]Meistrite Kool OÜ kutsub enda hulka projektijuhti, kes tunneb tõelist huvi lapse loomulikku arengut toetava õppimise vastu, on varasemalt õppimise ja õpetamisega tegelenud ning on valmis 15.-17. augustil 2014 toimuvat loomuliku õppimise seminari ette valmistama ja läbi viima. Kahe Eesti kooli esindajad on oma ruumid seminariks välja pakkunud. Tulevase projektijuhi nägemus kolmepäevasest seminarist ja ettevalmistustest on oodatud soovitavalt hiljemalt 15. aprillil 2014 aadressile marika@meistritekool.ee. Projektijuhtimisest võib hiljem palju võimalusi pakkuv koostöö välja kujuneda.

Samuti on oodatud võimalikult praktiliste töötubade läbiviijad nii looduses, köögis, käsitöö- kui kunstitoas jne. Meistrite Kool OÜ loomuliku õppimise seminari projektijuht kureerib kogu ettevõtmist võimalikult inspireerival ja kaasaval moel, Meistrite Kool OÜ koolitaja-konsultant viib läbi loomuliku õppimise üle aruteluringe ja õhtuseid enesetunnetuslikke harjutusi-mänge (toetun intuitiivpedagoogika seminaridele). Samuti küpsetab kohapeal koos huvilistega seminari päevadeks naturaalsest juuretisest leiba, kõik seminaril osalejad saavad sooja leiba maiustada, töötoas osalejad saavad kaasa nii naturaalse juuretise kui leivateo kogemuse selgitustega.

Loomuliku õppimise seminari majutuse võimalused on erinevad, üldjuhul telkimine ja ruumis madratsil magamine. Seminar on avatud nii üksi tulijatele kui ka kogu perega osavõtjatele. Osavõtutasu kujuneb jõukohaseks.

Olen väga rõõmus, kui mõtterikaste ja pühendunud inimeste väike juhtgrupp täieneb. Kõik küsimused ja ettepanekud on väga oodatud.

Marika Ivandi

marika@meistritekool.ee

51 24183

 

Share Button