Meeleselguse perehommik – 28. oktoobril Väikese Päikese Kesklinna Lasteklubis (Tuukri 11)

Väikese Päikese Kesklinna Lasteklubi ruumidesse (Tuukri 11, Tallinn) on laupäeval, 28. oktoobril kell 10:00 – 13:00 oodatud pered koos kvaliteetaega veetma – kogema, märkama, arutlema ja mängima!

Perekond moodustab tervikliku koosluse, kus ühe liikme rõõmus või kurb hetkeolemine mõjutab ka kõiki teisi. Kuidas hoida peres tasakaalu ka pingelistel ja kiiretel aegadel? Kuidas teineteist paremini märgata ja abistada? Millega aidata rahuneda ärritunud lapsel või võtta aeg maha enne magama minekut? Märksõnadeks on kohalolek, märkamine ja omavahelised kokkulepped. Seda kõike saab kogeda ja õppida Meeleselguse perehommikul, kus läbi lihtsate mindfulness-harjutuste ja -mängude otsime selleks erinevaid toimivaid võimalusi.

Kell 10:00 koguneme III korruse saali tutvuma. Seal kogeme esimesi praktilisi harjutusi, mis toetavad märkamist, tähelepanu suunamist, selgemat meelt ja sisemist tasakaalu. Jagame kogemust ning seostame oma tegevusi pere igapäevaeluga.

Meeleselguse õpetaja Riina kutsub väiksemad lapsed mõne aja pärast mängulisemaid tegevusi tegema ja meeleselguse õpetaja Kadri teeb suuremate lastega neile kohaseid meeleselguse harjutusi. Emad-isad ja kõige pisemad jäävad meeleselguse õpetaja Marika seltsis arutlema pere suhete, erinevate igapäevaste olukordade üle ning märkamist ja tähelepanelikku suhtlemist, keerulisemates olukordades toimetulemist harjutama.

Pauside ajal pakume puuvilju, küpsist, morssi, teed ja kohvi.

Lõpuringiks koguneme uuesti III korruse saali, et üheskoos perehommikust kokkuvõte teha ja olulisemat üle korrata.

Osalemistasu:
 lapsed ühe vanemaga – 25 eurot,
 lapsed mõlema vanemaga – 40 eurot.
Hind laste arvust ei olene.

Osalemissoovist anna teada hiljemalt 24.10 meiliaadressile marika@meistritekool.ee või telefonil 512 4183.
Registreerimisel palume märkida, mitu täiskasvanut ja mis vanuses lapsed on perehommikule tulemas!
Lisainfo: www.facebook.com/MeeleselguseTunnid (leia lehelt Meeleselguse perehommiku üritus ning märgi end osalejaks!)

 

Share Button