Õppejuht kui õpetajate arengut toetava keskkonna looja

Kooli-, õppe- ja arendusjuhid onkolmapäeval, 14. jaanuaril 2015 oodatud just neile ja nendega koos kujunevale koolituspäevale A. H. Tammsaare Muuseumi galeriiruumi (Tallinn, Koidula 12a, asukoht kaardil Kaart), kesklinnast viivad kohale trammid 1 ja 3 (Koidula peatus) või Pirita suunas sõitvad autobussid (Uus-Sadama peatus). Koolituspäev algab 11:00 ja lõpeb 17:00, vaheaegadel tagatakse toitlustamine. Koolituspäeva hind on 95,83€ + KM, tasumine toimub arve alusel.

Kõigile teda ennast ja tema tööd toetava koolituspäeva loome üheskoos. Olulised teemad võiksid olla:

  • Millised on minu kui õpetaja oluliseks peetavad väärtused, arusaamad?
  • Kuidas igapäevastest kogemustest õppida, vaatlusi hinnangutevabalt kirjeldada, enda ja õppijate tundeid, vajadusi ning soove ära tunda?
  • Mida ja kuidas üksteiselt õppida? Kuidas üksteiselt õppimist korraldada ?

Siia lisanduvad osalejate soovid, küsimused, ettepanekud, et koolituspäeva veelgi sisukamaks ja vajalikumaks muuta.

Koolituspäeva viib läbi pikaaegne õpetaja ja õppejuht, väärtusarenduse koolitaja-nõustaja, koolide sisulise töö tõhusamaks muutmise konsultant ning 7. taseme täiskasvanute koolitaja Marika Ivandi.

Parim aeg registreerumiseks on hiljemalt kolmapäeval, 7. jaanuaril telefoni teel numbril 512 4183, meiliaadressil marika@meistritekool.ee või kodulehe www.meistritekool.ee kaudu. Samale aadressile on oodatud kõik osalejate soovid, küsimused, ettepanekud. Loome üksteisega suhtlemise võimaluse juba enne koolituspäeva!

 

Share Button