13. mai 2016 Tartus – ainetevahelise lõimingu rakendumise eestvedamine õppeaastal 2016/2017

Kas tegelikus elus oleks mõeldav selline katkendlik töötamine järskude hüpetega ühelt alalt teisele, mille vahel pole mingit seost (Johannes Käis)?

Lõimingu üheks eesmärgiks on püüe vältida selliseid õppimisraskusi, mis tekivad tähelepanu pidevast ümberlülitamisest ühelt ainelt teisele. Lõiminguga taotleme õppekava terviklikkust: õppe sisu organiseerimist tervikuks ning õpilaste tervikliku maailmapildi kujunemist vastavalt õpetuse ja kasvatuse eesmärkidele.

Koolituspäev annab osalejale nii teoreetilise pagasi kui praktilised tööriistad ainetevahelise lõimingu 2016/2017. õppeaastal rakendumise ettevalmistamiseks ja kogu protsessi oma koolis eestvedamiseks.

Koolitus toimub 13.05.2016 hotelli Tartu seminariruumis (Tartu, Soola 3), Tartu bussijaama vastas.

Tutvu koolituse õppekavaga AINETEVAHELISE LÕIMINGU RAKENDUMISE EESTVEDAMINE ÕPPEAASTAL 2016-2017 Tartus!

Lisainfo: marika@meistritekool.ee, + 372 512 4183