Enesejuhtimise praktiline seminar tellija ruumides

Albert Einstein on öelnud, et rumaluse definitsioon väljendub olukorras, kus inimene teeb kogu aeg samu asju, aga ootab teistsuguseid tulemusi. Kuna aga teistsuguseid tulemusi ei tule, ongi inimene maailma ja iseenda peale pahane.

Enesejuhtimise oskuste arendamine aitab saada rohkem ja mõjusamalt iseendaks, leida harmooniat oma rollides ning tõsta oma eneseusaldust. Kõige suuremaks takistajaks positiivsete muutuste teel on inimene ise oma hoiakute ja harjumuspärase käitumisega.

Põhilised küsimused, millele me 1-2 päevase koolituse käigus üheskoos vastuseid otsime, on järgmised:

• Miks vajame tegutsemisrežiimil olles teadlikku käiguvahetust ehk oma harjumuste muutmiseks regulaarselt aja võtmist?
  • Mida me saame oma harjumuste muutmiseks ette võtta?
  • Kuidas on võimalik elada oma elu täiel rinnal, märgata enam enda sees ja ümber toimuvat, teadlikumalt rahuneda ja olulisesse tegevusse keskenduda?

Praktilisel seminaril osaleja:

• mõtestab lahti ennastjuhtiva inimese olemuse
  • analüüsib enesejuhtimise võimalikkust ja segavaid tegureid inimeses endas
  • kogeb erinevaid enesejuhtimist toetavaid praktilisi harjutusi
  • hindab praktiliste harjutuste mõju

Lisainfo: Marika Ivandi – marika@meistritekool.ee; 5124 183